Канадський музикант Apashe анонсував концерт в Україні. Вже цього літа артист планує виступити в столиці, а частину виручених коштів передати на благодійність.
Музикант повідомив, що його виступ запланований на 28 серпня. Це вперше з 2019 року він повертається до України.
Я з радістю повідомляю, що нарешті повертаюся до Києва. І не просто для зйомок музичного кліпу чи документального фільму, а щоб дати концерт. Ви знаєте, як сильно я люблю це місто та його мешканців. Не можу повірити, що не виступав там з 2019 року… Після стількох років нарешті настав час це зробити,
– розповів Apashe.
Продюсер додав, що частину зароблених коштів передасть у благодійний фонд “Діти героїв”.


